Художній керівник: Марина Савчук, Відмінник освіти України, вихованка хореографічної студії при Заслуженому академічному ансамблі України імені Павла Вірського.

 

Ансамбль народного танцю «Горицвіт» був заснований на початку 80-х років минулого століття. З того часу і донині він є активним учасником студентського культурного життя університету.

Метою колективу є відродження і збагачення національної культури. В основі його репертуару — українські народні танці та танці народів світу. Викладачі університету Ганна Денискина, Олена Конєєва, Олена Клименко, Наталя Чередниченко свого часу також були учасниками ансамблю «Горицвіт».

Колектив виступає на аматорських концертах університетського, районного та міського рівнів. У важкий для країни 1986 рік він виїздив з концертними програмами до Чорнобиля, за радянських часів у складі так званих «поїздів дружби» відвідав Естонію (1987 р.) та Німеччину (1988 р.).

«Горицвіт» є лауреатом багатьох конкурсів, зокрема Четвертого Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Київська студентська весна-2009» (І премія), неодноразово нагороджувався грамотами і подяками.

 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

mod_phpfile:
templates/npu_modules15/inc/op.php was not found or is not a file!